MPM-A1152F-MJ74AA, MPM A1152F MJ74AA ALLEN BRADLEY MP SERİSİ MPM 240V AC SERVO MOTOR
  • SKU: MPMA1152FMJ74AA
  • Menşei:
Ürün Teklif Talebi
Gerekli malzemeleri sipariş edin
Kod: MPMA1152FMJ74AA
Ürün Talep Süreci
Teklif Talep Süreci
1
Talep Gönder
Formu doldurun ve talebinizi gönderin.
2
Değerlendirme
Ekibimiz talebinizi değerlendirecektir.
3
Hazırlık
Sizin için özel bir teklif hazırlanacaktır.
Yanıt
Hazırlanan teklif size iletilecektir.
Yanıt Süresi
Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
Özel Teklif
Fiyatlar talebinize göre hesaplanır.
Fiyat Şartları
Tüm talepler inceleme ve onaya tabidir.
Talep Detayları
Malzeme Bilgileri
İletişim Bilgileri
Tamir Talebi Oluştur
Profesyonel tamir hizmeti alın
Product Name
Code: XXXXXX
Tamir Süreci
1
Sorununuzu açıklayın
Ürününüzde yaşadığınız sorunu kısaca açıklayın.
Ürünü iletişim bilgileriniz ve arıza kaydı ile beraber bize kargolayın
İletişim bilgilerinizi ve arıza kaydınızı ekleyerek ürünü güvenli bir şekilde bize gönderin.
Ürün incelenip size teklif verilecektir
Ürün incelendikten sonra size detaylı bir tamir teklifi sunulacaktır.
Bazı ürünlerden verilen teklif kabul edilmez ise teşhis bedeli alınır
Belirli ürünlerde teklif kabul edilmezse teşhis bedeli tahsil edilir.
Teklif kabul edilir ise ürününüz tamir edilir
Teklif onaylandıktan sonra teknik ekibimiz ürününüzün tamirini gerçekleştirir.
Size güvenli bir şekilde kargo yapılır
Tamir edilen ürününüz güvenli bir şekilde paketlenerek size kargolanır.
PLC MERKEZİ bu ürünün satıcısı, dağıtıcısı veya yetkili servisi değildir
İletişim Bilgileri
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yardım Merkezi
🇹🇷 Türkiye: +90 444 7 752
🇧🇬 Burgas: +359 568 201 11
WhatsApp
TEKNİK ÖZELLİKLER
  • Gerilim Sınıfı: 200V-240V AC
  • Gövde Boyutu: 115 mm